Apartamentos Mayor By Be Alicante

  • 100 m²
  • 4 sypialni
  • 1 łazienka
  • 8 gości
  • 4 łożka

Apartamentos Mayor By Be Alicante o powierzchni 100 m^2 położony jest prawie 5 min jazdy od El Postiguet Beach i obejmuje balkon i miejsce do siedzenia. Goście mogą korzystać z parkingu prywatnego w pobliżu.

Apartamentos Mayor By Be Alicante jest wyposażony w biurko do pracy, zestaw do prasowania i klimatyzację, a także telewizję satelitarną. Obiekt noclegowy zapewnia 4 sypialnie. Obiekt oferuje również 1 łazienkę. Ponadto w łazience zapewniono suszarka do włosów, przybory toaletowe i ręczniki kąpielowe.

Wraz z udogodnieniami do samodzielnego przygotowywania posiłków, takimi jak kuchnią, obiekt noclegowy zapewnia gościom miejsce do jedzenia. Parque de La Ereta i Da Ciro znajdują się w 6-minutowej odległości.

Muzeum archeologiczne w Alicante znajduje się w odległości 800 m od tego apartamentu, natomiast Plaża Postiguet znajduje się w odległości w średniej odległości. Z 1-pokojowego apartamentu można w 5 min dojść do centrum miasta. Zamek San Fernando jest w około 1 km. Odległość od lotniska Alicante wynosi 20 km, a od dworca autobusowego Plaza Puerta Del Mar - 650 metrów.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Apartamentos Mayor By Be Alicante
Bla Premium Old Town
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Bla Premium Old Town

9.0
Wspaniały 55 opinii
33 m od nieruchomości
USD 250 USD 225
za noc
Apartamento Jorge Juan
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartamento Jorge Juan

53 m od nieruchomości
USD 184 USD 166
za noc
Lovelyloft Calle Mayor A
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Lovelyloft Calle Mayor A

62 m od nieruchomości
USD 96 USD 86
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Alicante
    18 km

    Stacje kolejowe

    Alicante Train Station
    1,3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Kącik dzienny
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:30 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencjiAT-443620-AAT-443621-A
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Apartamentos Mayor By Be Alicante jest darmowe Wi-Fi?
      Internet w Apartamentos Mayor By Be Alicante dostępny jest za darmo.
    • Czy Apartamentos Mayor By Be Alicante akceptuje zwierzęta?
      Niestety Apartamentos Mayor By Be Alicante nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy w Apartamentos Mayor By Be Alicante jest kuchnia?
      W Apartamentos Mayor By Be Alicante goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i przyborami kuchennymi.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Alicante
    18 km

    Stacje kolejowe

    Alicante Train Station
    1,3 km

    Punkty orientacyjne

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Apartamentos Mayor By Be Alicante

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij